qrup Hepsi Fan CLub © 2o1o
MerHaba! qruphepsi.forumg.biz'e Hoş GeLdiniz..!
Lütfen Kayıt OLunuz Ya da Giriş Yapınız...xD

Demirören'e aile desteği! 0000000
MerHaba! qruphepsi.forumg.biz'e Hoş GeLdiniz..!
Lütfen Kayıt OLunuz Ya da Giriş Yapınız...xD

Demirören'e aile desteği! 0000000
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BizDe Seni bekliyoduk, Misafir HoşGeldin .
En Son Perş. Ocak 01, 1970 ziyaret ettin
Toplam Mesajın 4

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demirören'e aile desteği!

YazarMesaj
BSKT.Elif
♥CemreFan StiL AdMini
 ♥CemreFan StiL AdMini
BSKT.Elif

Demirören'e aile desteği! Empty
MesajKonu: Demirören'e aile desteği!    Demirören'e aile desteği! EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:38 pm

Beşiktaş Kulübü'nün son aylardaki en büyük gündem maddesi 30 Ocak'ta yapılan İdari ve Mali Kongre ve dün gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kuruldu. Yıldırım Demirören ve yönetimi ilk olarak mali ve idari açıdan kongre üyelerinin oyları ile aklandılar.

Ocak ayının son gününde ise Siyah Beyazlı kulübü önümüzdeki üç yılda da yönetme hakkı yine kongre üyelerinin oyları ile yeniden Yıldırım Demirören'e verildi. Murat Aksu ile seçim yarışına giren Demirören, dün Akatlar Spor Kompleksinde kendiseni oy veren kongre üyeleri, yönetici arkadaşları hatta eşi ve çocuklarının yahı sıra en büyük desteği annesi ve babasından aldı.

Saat sabah 10.00'da başlayıp gece 01.00'e kadar süren bu yorucu seçim maratonunda yaşlarına aldırış etmeden son ana kadar oğullarının yanında ona manevi destek olan baba Erdoğan Demirören ve anne Tülin Demirören, genel kurulun ardından salondaki en mutlu insanlardı.

Erdoğan Demirören seçim sonuçlarının açıklanmasını ardından DHA'ya yaptığı özel açıklamada seçimi asıl kazananın Beşiktaş olduğu vurguladı

Baba Demirören seçim öncesi yaptığı "Bugün iki oğlum yarışıyor" açıklamasının hatırlatılması üzerine ise "Evlatlardan biri daima ya kazanır, ya kaybeder" dedi.

"Evlatlardan biri daima ya kazanır, ya kaybeder. Bu seçimde de her şeyden önce Beşiktaş kazandı. Bu seçimler Beşiktaş'a dün ve bugün birçok şey kazandırdı. Umarım bu birlik ve beraberlik devam eder. Biz bugün annesi ile buraya son zamanlarda Yıldırım'a yapılan bazı yanlış söylemlerin oğlumuz üzerinde etkisi olmaması için manen desteklemeye geldik.

Aksi taktirde bu saate kadar bizim burada durmamız çok zor olurdu. Kongre'nin centilmence ve dostluk havası içinde geçmesi Beşiktaş için önemli bir adımdır. Geçmişteki kongrelere baktığımızda hep bir karmaşa olduğunu görürüz. Bugün çok sakin bir kongre geçirdik. Demek ki camia olgunlaşıyor.

Erdoğan Demirören Beşiktaş kulübünde ilk işin yeni bir stat yapmak olması gerektiğini vurgularken, "Ben dahil olmak üzere tüm Beşiktaşlıların bu sene ilk görevi stadı yapmak olacaktır" dedi.

"İlk olarak stat yapılacaktır. Bütün Beşiktaş camiası birlik olup stadı yapacaktır. Ondan sonra başka konular üzerinde konuşabiliriz. Herkesin stadı yapılıyor. Bizim neden yok. Biz de stadımızı yapmak zorundayız. Ben dahil olmak üzere tüm Beşiktaşlıların bu sene ilk görevi stadı yapmak olacaktır.

Anne Tülin Demirören ise oğlunun yeniden başkan olmasından dolayı mutlu olduğu söyledi. Tülin Demirören ayrıca nazar inandığı söylerken oğluna nazar boncuğu verdiğini sözlerine ekledi.

"Bir anne olarak oğluma başarılar diliyorum. Oğlum ve bütün Beşiktaş camiasının çok mutlu ve çok başarılı olmasını dilerim. Oğluma yapılan eleştiriler beni kötü etkiliyor ve üzülüyorum. Ancak yapacak bir şey yok. Hepsi gelir geçer. Ben nazar boncuğu verdim oğluma. Göze ve nazara inanırım."

Tülin Demirören'in bu sözlerinden sonra Erdoğan Demirören cebinde taşıdığı kendisi ve eşine ait olan nazar boncuklarını gösterdi.
01.02.2010
Kaynak : DHA
http://brn-saat.ace.st

Demirören'e aile desteği!
1 sayfadaki 1 sayfası