qrup Hepsi Fan CLub © 2o1o
MerHaba! qruphepsi.forumg.biz'e Hoş GeLdiniz..!
Lütfen Kayıt OLunuz Ya da Giriş Yapınız...xD

Yönetim ibra edildi! 0000000
MerHaba! qruphepsi.forumg.biz'e Hoş GeLdiniz..!
Lütfen Kayıt OLunuz Ya da Giriş Yapınız...xD

Yönetim ibra edildi! 0000000
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BizDe Seni bekliyoduk, Misafir HoşGeldin .
En Son Perş. Ocak 01, 1970 ziyaret ettin
Toplam Mesajın 4

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yönetim ibra edildi!

YazarMesaj
BSKT.Elif
♥CemreFan StiL AdMini
 ♥CemreFan StiL AdMini
BSKT.Elif

Yönetim ibra edildi! Empty
MesajKonu: Yönetim ibra edildi!    Yönetim ibra edildi! EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:37 pm

Yönetim ibra edildi!
Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulu, mali ve idari bakımlardan ayrı ayrı oy çokluğu ile ibra edildi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen toplantıda 2009 dönemi yönetim kurulunun, idari ve mali bakımdan aklanması oya sunuldu. Yönetim kurulu, idari ve mali açıdan ayrı ayrı oy çokluğuyla ibra edildi.

Başkan adayı Murat Aksu, yönetim kurulu listesindeki adaylar ve destekçileri, Demirören yönetimini idari ve mali açıdan ibra etmediler ve aleyhte oy kullandılar. Ayrıca, Denetleme Kurulu da 2009 yılı için ibra edildi.

Bu arada, derneğin 2010 yılı bütçesinin 36 milyon 500 bin lira olduğu açıklanırken, bu bütçe de üyeler tarafından oy çokluğu ile kabul edildi.

30.01.2010
Kaynak : AA
http://brn-saat.ace.st

Yönetim ibra edildi!
1 sayfadaki 1 sayfası