qrup Hepsi Fan CLub © 2o1o
MerHaba! qruphepsi.forumg.biz'e Hoş GeLdiniz..!
Lütfen Kayıt OLunuz Ya da Giriş Yapınız...xD

"Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz" 0000000
MerHaba! qruphepsi.forumg.biz'e Hoş GeLdiniz..!
Lütfen Kayıt OLunuz Ya da Giriş Yapınız...xD

"Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz" 0000000
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BizDe Seni bekliyoduk, Misafir HoşGeldin .
En Son ziyaret ettin
Toplam Mesajın 4

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz"

YazarMesaj
BSKT.Elif
♥CemreFan StiL AdMini
 ♥CemreFan StiL AdMini
BSKT.Elif

"Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz" Empty
MesajKonu: "Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz"    "Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz" EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:35 pm

Beşiktaş Kongresi'nde yeniden başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören, "Ben bana oy veren ve vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Onlar bize, bana ve yönetim kuruluna tekrar güven tazelediler" dedi.

BJK Cola Turka Arena'da gerçekleştirilen genel kurulda konuşma yapan Demirören, "Beşiktaş bugün, tarihinde çok önemli bir virajı geçti. Ben bana oy veren ya da vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Onlar bize, bana ve yönetim kuruluna tekrar güven tazelediler. Beşiktaşımızın, camiamızın bundan sonra tek bir görevi kaldı. O da, seçilen başkan ve yönetim kurulunun arkasında birleşmek. Bizler herkesi davet ediyoruz. Beraberken bütün zorlukları aşacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.
01.02.2010
Kaynak : DHA
http://brn-saat.ace.st

"Zorlukları aşacağımıza inanıyoruz"
1 sayfadaki 1 sayfası